Siódmy sezon funkcjonowania Ogrodów Biblijnych

Dnia 4 maja bieżącego roku rozpoczęliśmy kolejny, siódmy już sezon w Ogrodach Biblijnych. Za nami trudny rok. Musieliśmy trwać w niepewności i dostosowywać się do wciąż zmieniającej się sytuacji. Mimo to mieliśmy radość gościć wielu z Was. Ufamy, że pobyt w naszych ogrodach dodał Wam sił i otuchy płynących z Bożej obecności. Dziękujemy za wszelkie dobre słowo i wsparcie.

Z nadzieją wkroczyliśmy w kolejny rok. Ogrody pozostają otwarte dla Was od wtorku do niedzieli, w godzinach od 10.00 do 18.00. Przewodnik oprowadza po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym. Ze względu na trudność w zachowaniu dystansu, podczas oprowadzania prosimy o założenie maseczek. Niedziele i święta to dni ciszy, przeznaczone na samodzielny spacer i refleksję w ogrodach.

Zachęcamy również do skanowania kodów QR umieszczonych na tablicach z fragmentami Pisma Świętego. Odsyłają one do komentarzy do poszczególnych stacji umieszczonych na naszej stronie.

Wstęp do ogrodów i oprowadzenie przez przewodnika są bezpłatne. Jeśli chcą nas Państwo wesprzeć, można złożyć dobrowolną ofiarę do skarbony znajdującej się przy bramie wejściowej.

Zapraszamy serdecznie!

Koniec sezonu w Ogrodach

Drodzy Państwo!

W dniu 1 listopada po raz ostatni w tym roku została zamknięta brama Ogrodów Biblijnych w Muszynie.  Otwarta zostanie na początku maja 2020.

Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Święto Muszyńskich Ogrodów 2019

 

 

W najbliższy weekend zapraszamy na Święto Muszyńskich Ogrodów 😍

📢 6 lipca czekają na Państwa smakołyki z Ziemi Świętej. Oprócz tego niezawodnie, o każdej pełnej godzinie będzie czekał przy bramie przewodnik.
📢 7 lipca będzie można zwiedzać Ogrody przy fantastycznych nutach muzyki chrześcijańskiej (13.00-18.00).
💙Zapraszamy serdecznie 💙

Święto Muszyńskich Ogrodów

Już za nami!
Tegoroczne święto Muszyńskich Ogrodów przeszło już do historii. Pogoda nas nie rozpieściła, lecz my nie straciliśmy pogody ducha i zapału do pracy.

Poniżej możecie Państwo zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.

Zapraszamy na kolejne świętowania w naszych Ogrodach, o których będziemy Państwa informować  😉

 

 

Nasze ostatnie wydarzenia…

To były wspaniałe dni, wypełnione uśmiechem i radością. Czy świeciło Słońce, czy padał deszcz, niestrudzenie wędrowaliśmy przez Ogrody Biblijne, a także prowadziliśmy rozmaite prelekcje, animacje oraz gry i zabawy okołobiblijne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się gra biblijna „Milionerzy” – dziękujemy grupom za mnóstwo pozytywnej energii i dobrych, życzliwych słów.

Dzięki Wam mamy energię, siłę i zapał do pracy 😆

Nowość w Ogrodach

Wszystkich pragnących zgłębiać Słowo Boże zapraszamy do uczestnictwa w referacie
poświęconym w tym roku tematowi niezawinionego cierpienia: „Milczenie Boga: czyli Opatrzność Boża a cierpienie człowieka”.

W referacie mogą uczestniczyć grupy zorganizowane. Spotkanie trwa pół godziny, po czym udajemy się do Ogrodów Biblijnych celem zobrazowania referatu.

Wszystkie grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Ogrody w obiektywie

« Older posts