Ruszyły zapisy!

Szanowni Państwo!

Już od 1 maja 2023 r. będzie można odwiedzać Ogrody Biblijne.

Trwają zapisy dla grup zorganizowanych.

Wejście do Ogrodów dla osób indywidualnych jest bezpłatne.

Wejście grupy zorganizowanej z przewodnikiem:

*dzieci – 2 zł/osoba

*dorośli – 3 zł/osoba

Podsumowanie sezonu 2021

Szanowni Państwo,

dnia 1.11.2021r. zakończyliśmy siódmy sezon w Muszyńskich Ogrodach Biblijnych.

Motto naszych Ogrodów to Veni Domine Jesu – „Przyjdź Panie Jezu”. Chcielibyśmy żeby w naszych Ogrodach można było poczuć radość bezpiecznego przebywania w obecności Boga. Cieszymy się jeśli znaleźliście u nas odpowiedź na Wasze pytania, doświadczyliście ukojenia, życzliwości, odpoczynku, czy innych pięknych wrażeń, które znają tylko Wasze serca.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili. Dziękujemy naszej gminie za zawsze życzliwą współpracę. Dziękujemy mediom, które pomagają rozsławiać nasze Ogrody.

Poniżej podsumowanie tego sezonu z Muszyna TV:

Ogromną radością wieńczącą sezon 2021 było wyróżnienie dla naszej parafii przyznane przez Kolegium Nagrody Honorowej Nowosądeckiej Izby Turystycznej „Sądecki Laur Turystyczny” za realizację i prowadzenie „Muszyńskich Ogrodów Biblijnych”. Dziękujemy z całego serca za ten gest. We wniosku napisaliśmy m. in., że „przestrzeń, jaką tworzą Muszyńskie Ogrody Biblijne, jest […] odpowiedzią na potrzeby obecnego czasu. Człowiekowi wykształconemu, skłonnemu do krytycyzmu, ale też zmęczonemu sprzecznościami, jakie pojawiają się we współczesnym świecie, Ogrody umożliwiają swobodne przyjrzenie się historii i wartościom, które od wieków są fundamentem naszej kultury. Wszystko to w formie, która bardziej przypomina odpoczynek niż wysiłek intelektualny”.

Chcielibyśmy żeby dalej nasze Ogrody rozwijały się w ten sposób i były miejscem otwartym dla każdego. Wiemy, że bilety wstępu, czy opłaty za usługę przewodnicką utrudniłyby dostęp. Dlatego na koniec z całego serca dziękujemy za Waszą ofiarność. W tym sezonie z samych pamiątek dostaliśmy ok. dwa razy większe wsparcie niż w roku poprzednim. Dziękujemy za to, że Wasza troska i dobrowolna serdeczność podtrzymuje i rozwija to miejsce.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

Siódmy sezon funkcjonowania Ogrodów Biblijnych

Dnia 4 maja bieżącego roku rozpoczęliśmy kolejny, siódmy już sezon w Ogrodach Biblijnych. Za nami trudny rok. Musieliśmy trwać w niepewności i dostosowywać się do wciąż zmieniającej się sytuacji. Mimo to mieliśmy radość gościć wielu z Was. Ufamy, że pobyt w naszych ogrodach dodał Wam sił i otuchy płynących z Bożej obecności. Dziękujemy za wszelkie dobre słowo i wsparcie.

Z nadzieją wkroczyliśmy w kolejny rok. Ogrody pozostają otwarte dla Was od wtorku do niedzieli, w godzinach od 10.00 do 18.00. Przewodnik oprowadza po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym. Ze względu na trudność w zachowaniu dystansu, podczas oprowadzania prosimy o założenie maseczek. Niedziele i święta to dni ciszy, przeznaczone na samodzielny spacer i refleksję w ogrodach.

Zachęcamy również do skanowania kodów QR umieszczonych na tablicach z fragmentami Pisma Świętego. Odsyłają one do komentarzy do poszczególnych stacji umieszczonych na naszej stronie.

Wstęp do ogrodów i oprowadzenie przez przewodnika są bezpłatne. Jeśli chcą nas Państwo wesprzeć, można złożyć dobrowolną ofiarę do skarbony znajdującej się przy bramie wejściowej.

Zapraszamy serdecznie!

Koniec sezonu w Ogrodach

Drodzy Państwo!

W dniu 1 listopada po raz ostatni w tym roku została zamknięta brama Ogrodów Biblijnych w Muszynie.  Otwarta zostanie na początku maja 2020.

Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

Święto Muszyńskich Ogrodów 2019

 

 

W najbliższy weekend zapraszamy na Święto Muszyńskich Ogrodów 😍

📢 6 lipca czekają na Państwa smakołyki z Ziemi Świętej. Oprócz tego niezawodnie, o każdej pełnej godzinie będzie czekał przy bramie przewodnik.
📢 7 lipca będzie można zwiedzać Ogrody przy fantastycznych nutach muzyki chrześcijańskiej (13.00-18.00).
💙Zapraszamy serdecznie 💙

Święto Muszyńskich Ogrodów

Już za nami!
Tegoroczne święto Muszyńskich Ogrodów przeszło już do historii. Pogoda nas nie rozpieściła, lecz my nie straciliśmy pogody ducha i zapału do pracy.

Poniżej możecie Państwo zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.

Zapraszamy na kolejne świętowania w naszych Ogrodach, o których będziemy Państwa informować  😉

 

 

« Older posts