Dnia 4 maja bieżącego roku rozpoczęliśmy kolejny, siódmy już sezon w Ogrodach Biblijnych. Za nami trudny rok. Musieliśmy trwać w niepewności i dostosowywać się do wciąż zmieniającej się sytuacji. Mimo to mieliśmy radość gościć wielu z Was. Ufamy, że pobyt w naszych ogrodach dodał Wam sił i otuchy płynących z Bożej obecności. Dziękujemy za wszelkie dobre słowo i wsparcie.

Z nadzieją wkroczyliśmy w kolejny rok. Ogrody pozostają otwarte dla Was od wtorku do niedzieli, w godzinach od 10.00 do 18.00. Przewodnik oprowadza po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym. Ze względu na trudność w zachowaniu dystansu, podczas oprowadzania prosimy o założenie maseczek. Niedziele i święta to dni ciszy, przeznaczone na samodzielny spacer i refleksję w ogrodach.

Zachęcamy również do skanowania kodów QR umieszczonych na tablicach z fragmentami Pisma Świętego. Odsyłają one do komentarzy do poszczególnych stacji umieszczonych na naszej stronie.

Wstęp do ogrodów i oprowadzenie przez przewodnika są bezpłatne. Jeśli chcą nas Państwo wesprzeć, można złożyć dobrowolną ofiarę do skarbony znajdującej się przy bramie wejściowej.

Zapraszamy serdecznie!